Scrap Café

... scrapbook je víc než jen fotoalbum

Editorial


Vítejte na stránkách věnovaných SCRAPBOOKu.
Scrapbook je nejen skvělý koníček, hobby, které vás pohltí. Je to i způsob jak přehledně srovnat vaše fotografie, jak potěšit své blízké netradičním dárkem a v neposlední řadě je to relaxace. Jak říká kamarádka Roberte: "Neberu prášky! Scrapuju!" ;o)

Lenka

Aktuální články

RSS

RSS

Online Monitor

Na tento web zavítalo zatím kreativních čtenářů. Právě je online .

° Tipy a triky

Tipy na nákup!

Tentokrát jsme se chtěli zaměřit především na razítka a propisoty, ale nakonec nás zaujalo něco úplně jiného... Napadlo vás použít na vaše scrapbook stránky třeba papír na decoupage? Nás ano. Právě teď...


CREATOYS - výtvarné hračky - je příjemný internetový obchůdek, ve kterém  seženete především hračky pro ty nejmenší tvořílky - pro děti.

Radost malým nákupem si ale můžete udělat i vy.

Stačí zabrousit například do sekce DOPLŇKY, kde se nachází Vytlačovací obtisky (viz.obr.) a nejde o nic jiného než o dobře známý propisot. Jsou veselé, krásně barevné a na dětské stránky jako dělané.

Velmi zajímavá je také kategorie RAZÍTKA, kde najdete opravdu nepřeberné množství gelových razítek (která jsou velmi praktická nejen tím, že jsou průhledná a tudíž víte přesně, kam razítkujete). Od kytiček přes veselé medvídky až po zvířátka ze zoo.

Obchůdek dále nabízí ozdobné raznice na papír,  různé hobby papíry a spoustu dalších drobností.


SAAK.cz - internetový obchod s hobby potřebami, z jehož široké a pestré nabídky nás nejvíce zaujaly univerzální konturové barvy (na dřevo, papír, textil...; viz. obr. ), které ochůdek nabízí v mnoha provedeních - kovový efekt, objemové, lesklé atd. - dle toho, co o výrobku prodejce uvádí, měly by být vhodné i pro scrapbook.

Mimo to nabízejí i papíry na decoupage, jejichž použití vůbec nemusí být tak jednotvárné, jak praví název výrobku. Naopak. Lze je použít i na tvorbu fotoalb a přáníček, zejména pak ty s dětskou tématikou (medvídci, zvířátka) anebo papíry s notami, texty, květinami......papír na decoupage...Razítka nově také nabízí náš oblíbený obchůdek KO-HOBBY. Sice nemají nijak velký výběr, ale sady razítek jsou velmi pěkné. Jde o razítka gelová, ke kterým můžete dokoupit v obchůdku i akrylovou kostku pro dočasné nalepení razítek při práci s nimi (ale lze je nalepit i na krabičku s razítkovacím polštářkem nebo na kousek plexiskla).


Skvělá je také nabídka razítkovacích polštářků v mnoha barvách a ve dvou velikostech. Takže pokud razítkujete málo, stačí si koupit levnější a menší polštářek.

Úžasná jsou také kartónová písmenka. Jsou samolepicí, takže je jen nalepíte a je hotovo. A jsou plastická, což na stránkách vypadá opravdu skvěle! Cena? Kouzelná... ;o) 
Žádné komentáře