Scrap Café

... scrapbook je víc než jen fotoalbum

Editorial


Vítejte na stránkách věnovaných SCRAPBOOKu.
Scrapbook je nejen skvělý koníček, hobby, které vás pohltí. Je to i způsob jak přehledně srovnat vaše fotografie, jak potěšit své blízké netradičním dárkem a v neposlední řadě je to relaxace. Jak říká kamarádka Roberte: "Neberu prášky! Scrapuju!" ;o)

Lenka

Aktuální články

RSS

RSS

Online Monitor

Na tento web zavítalo zatím kreativních čtenářů. Právě je online .

° Tipy a triky

Tipy na nákup!

Kromě knoflíčků a mašliček a stužek, které nakoupíte v každé galanterii, zdobíme fotoalba také korálky. Ať už jsou skleněné, dřevěné, umělohmotné nebo kovové.
Nepřeberné množství korálků naleznete v různých internetových obchůdcích. My vás dnes seznámíme s dvěma našimi oblíbenými e-shopy.


Obchůdek
Na Spirále vám doporučujeme zejména proto, že nás uchvátil právě sortiment kovových korálků a komponentů. Ať už jsou to kytičky, hvězdičky, klíčky, motýlci, různé tvary... spousta z nich může nalézt své využití právě při tvorbě fotoalb.

Kromě korálků kovových stojí za to podívat se i na korálky umělohmotné, dřevěné... no zkrátka na všechny :o) Rozhodně je na co se dívat a z čeho vybírat.

Druhým obchůdkem, který vám doporučíme je e-shop Rooya, který má sortiment obdobný. Navíc má tu výhodu, že kromě možnosti nákupu přes internet, je i možnost nákupu přímo v kamenném obchůdku a to v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


Pozor!
Při objednávání korálků přes internet promyslete pečlivě jejich velikost a tloušťku (bývá u výrobku vždy uvedena), aby bylo vůbec možné je ve scrapbook albu použít aniž byste poškodili fotografie anebo aby šlo album zavřít ;o)


Tip!
Pomocí korálků se skvěle zdobí rámečky fotografií anebo visačky. Přidejte korálky k ozdobám, které běžně používáte (stužky, knoflíčky...). Navlékněte více různých druhů korálků na šňůrku a zavěste pod nebo přes fotografii. Vykouzlíte tak zajímavý doplněk vaší stránky.
Poslední komentáře
07.06.2016 19:31:22: Omlouvám se, že zasáhl... mám podobný situace. Pište zde nebo do PM. O_O statní novomanželská půjčka...