Scrap Café

... scrapbook je víc než jen fotoalbum

Editorial


Vítejte na stránkách věnovaných SCRAPBOOKu.
Scrapbook je nejen skvělý koníček, hobby, které vás pohltí. Je to i způsob jak přehledně srovnat vaše fotografie, jak potěšit své blízké netradičním dárkem a v neposlední řadě je to relaxace. Jak říká kamarádka Roberte: "Neberu prášky! Scrapuju!" ;o)

Lenka

Aktuální články

RSS

RSS

Online Monitor

Na tento web zavítalo zatím kreativních čtenářů. Právě je online .

° Scrapbook

Minialba mohou mít různé formáty, dokonce rozmanité tvary a jejich tvorba nevyžaduje koupení fotoalba, tudíž ušetříme :o)

Pustila jsem se tentokrát do minialba pro babičku. Velikost je 15 x 15 cm, svázané pomocí kroužků na klíče. 
Výroba naprosto jednoduchá, nezabere moc času. Potřeba je jen fantazie, nějaká ta inspirace a pár základních pomůcek.
Jak na to? Čtěte dál...
Fotoalb pro SCRAPBOOK existuje celá řada (pravda, v Čechách je výběr maličko omezen). Jsou různé způsoby jak stránky "svázat", existuje několik různých mechanismů a každý způsob svázání má samozřejmě své výhody a nevýhody.

Jak album svázat, jak dát stránky alba dohromady, to je oříšek, který musíte vyřešit ještě předtím než se vůbec do tvorby pustíte. Od výběru alba se totiž odvíjí formát stránek, které budete tvořit a také to, co můžete nebo nemůže ve svém fotoalbu použít.
Nejste si jistí? Pak čtěte dál...
Posledni komentare
07.06.2016 22:51:49: Nádherné, kde je vzít? :-) pujcky brno
07.06.2016 22:12:15: Jsem přesvědčen, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Mohu bránit svou pozici. 8-) online pujcka pred výplat...
07.06.2016 19:23:37: Mýlíte. Jsem si jistý. Mohu to dokázat. Napište mi do PM. :-x nebankovni půjčka
13.05.2013 22:27:00: Ahoj, chci se zeptat, kde jsi koupila tu papírovou slohu s těma kroužkama. Nebo sis ju udělala? Děku...
Je možné o nějakém formátu říci, že je pro SCRAPBOOK ideální? Jaký formát se hodí pro rodinné album a jaký na dárek pro babičku? A jak se na jednotlivé formáty vlastně tvoří?

Na všechny otázky existuje odpověď...